Tegnap ismét megrendezték Szombathelyen az immár hagyományossá vált csecsemőgondozási versenyt. A megyei fordulóban 7 általános és 7 szakközépiskola tanulói mérhették össze tudásukat. Az egész napos megmérettetés során csecsemőgondozással kapcsolatos gyakorlati feladatok megoldásában bizonyíthatták rátermettségüket a résztvevő csapatok, illetve a Vöröskereszttel kapcsolatos tesztkérdésekre kellett válaszolniuk – mondta el Kenedli Csilla, a Vas megyei Vöröskereszt igazgatója. A júniusi miskolci országos versenyen az első helyezett Bolyai Gimnázium és a Váci Mihály Általános Iskola csapatai képviselik városunkat.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!