Lebukott egy főleg budapesti csalókból álló bűnbanda, akik tehetős emberek bankszámlakivonatait és papírjait lopták el, hogy aztán hajléktalanokat megbízva, a saját számlájukra utaltassanak át egy esetben 30, egy másikban pedig 46 millió forintot. Az egyik győri bankban lett gyanús egy üzletasszonynak öltöztetett hajléktalan nő, aki 120 millió forintot akart egy vas megyei üzletasszony számlájáról átutaltatni, de még a papírokat sem tudta kitölteni. Ez lett gyanús a banki dolgozónak, és ezután értesítették a rendőrséget. Utóbb kiderült, hogy a csalókat lőfegyverrel és lőszerrel való visszaéléssel is gyanúsítják, és öt, nagy értékű lopott gépkocsit találtak az álnéven bérelt raktáraikban.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!