A Magyar Közút április 22-én már hatodik alkalommal tartja meg hagyományos országos szemétszedő akcióját. A Föld Napja alkalmából szervezett eseményre ismét kétezer önkéntes jelentkezését várják Vas megyében - hangsúlyozta Mészáros Béla környezetvédelmi előadó. A rendezvény az elmúlt három évben az ország legtöbb önkéntest megmozgató környezetvédelmi mozgalmává nőtte ki magát. Vas megyében, a legnagyobb létszámban ismét a diákokra számítanak, de ezúttal is várják az önkormányzatok, és civil szervezetek részvételét. Jelentkezni április 9-ig lehet.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!