ÖKO hét a Zrínyi iskolában

A természetvédelem, az újrahasznosítás és a környezettudatos nevelés a téma ezen a héten a szombathelyi Zrínyi Ilona általános iskolában. A diákok osztálykiránduláson, vetélkedőkön vesznek részt, a felső tagozatosoknak természetfotó pályázatot hirdettek, de lesz divatbemutató is hulladék anyagokból készült ruhákból. Az ÖKO iskola tanulói nem csak ezen a héten foglalkoznak ilyen témákkal, az intézményben egész évben szelektíven gyűjtik a hulladékot, és ettől a héttől arra is lesz lehetőségük, hogy a diákok közösen gyűjtsék a papírt - mondta el Nagy Andrea tanárnő.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek