A vízügyi miniszter kitüntette Wágner Józsefet

Wagner József, a VASIVÍZ ZRt. vezérigazgatója kiemelkedő tevékenysége elismeréseként Vásárhelyi Pál díjat vehette át Szabó Imre környezetvédelmi és vízügyi minisztertől március 19-én, a Víz Világnapja alkalmából. Wagner József 1968-tól dolgozik Vas megye víz- és csatorna közműveinek üzemeltetésében, fejlesztésében. A vízközmű szolgáltatásban végzett kiváló mérnöki tevékenységét és annak társadalmi elismertségét igazolja több mint kétszáz vas megyei települést összefogva az egységes díjrendszer kialakítása és Európai Uniós pályázat sikeres teljesítése.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek