Csokoládét loptak
Tegnap az egyik szombathelyi üzletből jelezték, hogy visszatartanak egy
személyt, akinek ruházatából kb. 25.000 Ft értékű csokoládé került elő. A rendőrök előállították.
Hajléktalan sajtot csent el a boltból
Reggel egy másik szombathelyi üzletből is bejelentés érkezett,
hogy egy hajléktalan sajtot próbált meg ellopni. Őt is előállították a
szombathelyi rendőrök.
Három besurranás is történt Szombathelyen
[pMindhárom ingatlan,
családi ház nyitva volt, így az elkövetőnek nem volt nehéz dolga. Az
egyikből az előszobából tárca tűnt el, valamint egy lemezkazetta a
szobából, melyben okmányok voltak, a másik családi házból pedig a
konyhában lévő kézitáska tűnt el. Itt a lopási kár több mint 15.000 Ft.
A harmadik helyszínen viszont otthon voltak a sértettek, így mikor
észlelték, hogy ismeretlen van a házban, visszatartották. A
szombathelyi járőrök helybeli férfit állítottak elő, aki 10.000 Ft-ot
próbált ellopni. Ruházatának átvizsgálásakor pedig előkerült tőle egy
kis zacskó is, melyben kábítószergyanús növényi törmelék volt. Az első
tesztek alapján marihuána származék. Előállították és gyanúsítottként
kihallgatták.
Gratulálunk, ma már 10 cikket elolvastál a Nyugaton!
Szeretsz képben lenni azzal, hogy mi történik a világban, mi pedig a Nyugatnál éppen azért dolgozunk, hogy segitsünk téged a tájékozódásban. Köszönjük, ha pénzzel is támogatod a működésünket, a mai médiaviszonyok között csak így tudjuk fenntartani ezt az ingyenes újságot.