Közösségi teret adtak át Szentkirályon

A volt általános iskola épületében alakították ki a városrészben élők új közösségi terét, ami március eleje óta már működik. Délelőttönként egy baba barát klub, délután pedig egy tanoda elnevezésű közösségi tér várja a környéken élőket – mondta el Misa Tamás Pálos Károly Családsegítő munkatársa. A baba barát klubba a kisgyermekes anyukák amellett, hogy közösen tudnak beszélgetni, lehetőségük van arra, hogy gyermeknevelési tanácsokat kapjanak, illetve a felmerülő problémák kezelésében is segíthetik egymást. A jövőben további programok várják majd a Szentkirályon élőket.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek