Újabb elismerés a sárvári fürdőnek

A Sárvári Gyógy- és Wellnessfürdő kapta a 2009. évi Nyugat-dunántúli Regionális Minőségi Díjat. Az elismerésre minden évben pályázhatnak a minőségügyben kiemelkedő eredményt felmutató, a régióban működő társaságok. Az elismerés egyben felkészülést is jelent a Nemzeti Minőségi Díj követelményeinek teljesítésére. A gyógyfürdő idegenforgalmi szereplőként egyedüliként kapott ilyen díjat. Vancsura Miklós, a Sárvári Gyógy- és Wellnessfürdő ügyvezető igazgatója a Monitor magazinnak elmondta: a megnyitás, 2002 óta a társaság számos elismerést és minősítést gyűjtött be színvonalas szolgáltatásainak, az itt dolgozó munkatársak szakértelmének és vendégközpontúságának köszönhetően.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek