Húsvétkor ellenőrzéssorozatot tartott a Vas Megyei Fogyasztóvédelmi Felügyelőség. Idén leginkább a kistelepüléseken az élelmiszerüzleteket, piacokat, vásárokat ellenőrizték. A 40 üzlet több mint felében találtak valamilyen hiányosságot. Leginkább az árak feltüntetésével volt probléma. Ezeket gyakran nem, vagy hiányosan tüntetteék fel. A klasszikus húsvéti termékeknél, a sonkánál és a tojásoknál és a csokiknál a címkézést vizsgálták. A csokoládéknál azt ellenőrizték, megfelel-e a címkén feltüntetett összetétel a valóságnak. Idén, az elmúlt évektől eltérően ilyen problémát nem találtak – tájékoztatott Fehérné Horváth Ildikó a Vas Megyei Fogyasztóvédelmi Felügyelőség jogi munkatársa.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!