Folytatódnak az útépítés előkészületei az M 86-os autóút hiányzó Csorna-Szeleste szakaszán. Az új nyomvonalról nemrégiben tartottak tájékoztatót Répcelakon az érintett települések vezetőinek és érdekvédelmi szervezeteknek. Az érdeklődők megtudhatták, hogy a csornai elkerülő, amely Szombathely irányába jelent leágazást, az elmúlt héten megkapta az építési engedélyt. Ehhez kapcsolódik majd a közben megtervezett Csorna-Szeleste szakasz is – tájékoztatott dr. Ipkovich György. A miniszteri biztos szerint optimális esetben 2013-ra autózhatóvá válhat a Szombathely és Csorna közötti szakasz.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!