Az Apáczai Közalapítvány által meghirdetett országos projekten a szombathelyi Puskás Tivadar Fém-és Villamosipari Szakképzô Iskola és Kollégiumának két osztályja /52fő/ és 5 kísérője 1.871.ooo forint támogatást nyert el. A pályázatot az iskola két pedagógusa: Bodó Judit és Péterfy Ágnes készítette, a projektvezetô Bodó Judit. A szeptember 2o-25 között induló kirándulás útvonala: Nagyvárad- Kolozsvár-Marosvásárhely-Szováta-Parajd-Gyilkos tó-Segesvár- Farkaslaka-Tordai-hasadék-Nagyszalonta. Az elnyert összegbôl finanszírozni kell az autóbuszt, szállást, a meghívott elôadókat, az elôkészítô, illetve a levezetô, dokumentáló szakaszt. A felmerülô önrész az étkezés és a belépôk díja. A pályázat kimondott célja a határon túl élô magyarság jobb megismerése és minél élôbb kapcsolat kialakítása az anyaország és a határon túl élôk között.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!