Még a múlt héten fedezte fel egy szombathelyi lakos, hogy az Aranypatakban szennyeződés van, amit jelentett a Nyugat-dunántúli Vízügyi Igazgatóságnak. A szakemberek azonnal a helyszínre mentek és a szennyezés eredetét keresték, vízmintát vettek, amit elküldtek a Környezetvédelmi Felügyelőségnek is. A vízügyi igazgatóság munkatársai végül Ausztriában találták meg a szennyezés forrását, a rohonci szennyvíztisztítónál. Nádor István igazgató elmondta, hogy értesítették az osztrák félt, akik holnapra ígértek tájékoztatást az esetről.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!