Videó konferenciát is lehet már tartani Szombathelyen a Savaria Egyetemi Központban. Az intézményben a napokban adták át az erre alkalmas termet. A B–épület földszintjén található helyiség legfeljebb 15 fő befogadására alkalmas. A korszerű rendszer segítségével akár az Egyetemen belül, akár külső helyszínekkel, kiváló minőségű kép- és hangkapcsolatot lehet létesíteni. A próbaüzem sikeres volt: ennek keretében a szombathelyi egyetemi központ a győri a mosonmagyaróvári a soproni és a székesfehérvári intézménnyel egyszerre teremtett kapcsolatot.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!