Hamarosan egyesületi formában robognak a szombathelyi motorosok. A vasi megyeszékhely motorosai ezúttal is látványos és hangos felvonulással üdvözlik a tavasszal egy időben beköszöntött motoros időt. Sinkovics Tibor Norbert szervező rádióknak elmondta, hogy baráti társaságuk hamarosan egyesületi formában is várja a két keréken száguldókat. A motoros hozzátette, céljuk nemcsak a motoros társadalom összefogása, hanem nevelése is, ennek érdekében már most is jó kapcsolatot ápolnak a Vas Megyei Rendőr-főkapitánysággal. A motoros felvonulást vasárnap egy órára hirdették meg a szervezők. A gyülekező az emlékmű alatti parkolóban lesz.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!