Névadójukra emlékeznek a Derkovits Gyula Általános Iskolában. Az iskola diákjai a Derkovits-hét keretében számos programon vehetnek részt: az intézmény egykori vezetősége, a jelenlegi tanári kar és az osztályok képviselői kedden délelőtt koszorúzták meg a művész Rohonci úti szobrát. A mai Siker Kulcsa témanapon - ahol egy-egy általuk sikeresnek tartott személyt mutatnak be – az iskola valamennyi tanulója részt vesz. Csütörtökön a környezettudatos magatartás jegyében telik majd a diákok napja, pénteken a Verssoroló Gálával folytatódik a program, szombaton pedig a hagyományos kismenedzser versennyel zárul a Derkovits-hét. Kovács Péterné igazgató elmondta, a rendezvénysorozat célja a hagyományápoláson túl a régi és új generációk közötti kapcsolattartás.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!