Csak Budapestig jutott egy finn csoport, akik ma reggel utaztak el Sárvárról. A hazaútjuk az izlandi vulkánkitörés miatt érvényben lévő légtérzár miatt egyelőre bizonytalan. Finnországból vártak volna vendéget egy másik sárvári szállodába is, de a Bécsbe érkező menetrendszerinti járatot már nem engedték elindulni tegnap délután – tájékoztatta az utas a szállodát. Ilyen esetben egyébként a légitársaságnak kell szállást biztosítania a lemaradt utasoknak, illetve az első induló járattal utazhatnak majd a most a reptereken veszteglők. A sárvári szálloda rugalmasan kezeli a foglalásokat ilyen rendkívüli helyzetben, nem számítanak fel kötbért, a vendégek érdekeit tartják szem előtt. Tapasztalatiak szerint ugyanis így egy következő alkalommal is őket választják majd.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!