Kismenedzserek versenye a Derkovits héten

A Derkovits Gyula Általános Iskola ma 10 órától rendezi meg a programot a Pelikán Szálló konferencia termében a Vállalkozói Központtal karöltve. A megmérettetésen négy vidéki és három szombathelyi iskola tanulói vesznek részt. Az eseményt először 11 éve rendezték meg a Társadalmi Megújulás Operatív Program támogatásával. A verseny lényege a vállalkozás kész, illetve tudatos fogyasztói magatartásra nevelés, valamint, hogy az 5 fős csapatok játszva tanulják meg azokat a fortélyokat, amelyek hasznukra válhatnak. A szervezők pörgős versenyre számítanak. Kovács Péterné igazgatónő arról tájékoztatott, hogy felkérték a vállalkozókat, illetve a város és a megye gazdasági szervezeteinek vezetőit, hogy szponzorálják a versenyt, többségük pedig nagy örömmel jön és támogatja a diákokat.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek