Visszaélések a Vas megyei egészségügyben

Az Országos Egészségügyi Pénztár visszaélés miatt hatalmas összegeket vont vissza az egészségügyi intézményektől. Dr. Szép Flórián, a Nyugat-Dunántúli Regionális igazgatója elmondta, hogy a biztosító három fő szempont szerint ellenőriz. Vizsgálják a háziorvosokat a keresőképtelenség megállapítása miatt, az egészségügyi szolgáltatók szakmai ellenőrzését végzik, valamint azt nézik meg, hogy valóban gyógyításra használják-e fel a közpénzt. Vas megyében kiemelten ellenőrizték a pszichiátria, az onkológia, illetve a sérvműtétek területét. A megyében összesen 25 millió forintot vontak vissza.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek