Vas megyében is szemetet szednek a Föld napján

Több mint kétezer önkéntest várnak Vas megyében a Magyar Közút Kht. idei Föld napi szemétszedő akciójára. A korábbi évekhez hasonlóan főként diákokkal a közutak mentén szedik össze a szemetet - mondta el az MTI-nek Mészáros Béla, a közútkezelő munkatársa. Április 22-én, Kőszegen az Írottkő Natúrparkért Egyesület szervezésében egy illegális hulladéklerakót számolnak fel, illetve több natúrparki településen rendeznek takarítást, szemétgyűjtést. Őriszentpéteren a helyi művelődési házban olyan szakembereket tüntetnek ki, akik természetvédelem területén kimagasló munkát végeznek. Április 24-én az Őrségi Nemzeti Park Igazgatósága nyílt túrát szervez a Ság-hegyre.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek