Közel tíz éves önkormányzati rendelet szabályozza a szombathelyi cégérek kihelyezését. A tíz centinél jobban kilógó táblák ugyanis közterület használati engedélyhez kötöttek, valamint használati díjat is fizetniük kell az üzletek tulajdonosainak. Ez a belvárosban a legdrágább, közel 20. 000 forint. Varsányi Péter a közterület felügyelet vezetője elmondta, hogy bár egy régi rendeletről van szó, ezt évekig senki sem ellenőrizte. Az utóbbi években viszont sokan inkább leszerelték a táblákat, mintsem eleget tettek volna a határozatnak.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!