Tiltakoznak a szülők az emelt óraszámú angol megszüntetése miatt

Tiltakoznak a szülők az emelt óraszámú angol nyelvi képzés megszüntetése ellen. Két hagyományos, egy magyar-német két tanítási nyelvű-, valamint egy nemzetiségi osztály kezdheti meg a következő tanévet a szentgotthárdi Arany János Általános Iskolában. Nem indul viszont emelt óraszámú angol nyelvi képzés -számol be a gotthardtv.hu. A város képviselőtestülete márciusban azzal indokolta döntését, hogy a fenntartó önkormányzat erre a célra nem kapott kiegészítő támogatást, és a személyi feltételek sem biztosítottak. Az emelt óraszámú nyelvi képzés megszüntetése ellen a szülők tiltakozásukat fejezték ki, levélben megfogalmazott kérésüket átnyújtották a képviselő testületnek.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek