A környezetünk megóvására hívták fel a figyelmet a szombathelyi diákok

Pénteken délután a város öt pontján szerveztek szemétszedést, az önkéntes fiatalok több mint 20 zsáknyi hulladékot gyűjtöttek össze Szombathely utcáin – mondta el Seprenyi Fanni a városi diákönkormányzat alpolgármestere. Ma van az Önkéntes Fiatalok Napja, és a Demokratikus Ifjúságért Alapítvány egy programsorozatot hirdetett, ehhez csatlakozott több szombathelyi iskola is. A mintegy 50 közép és általános iskolás diák a program végén a parkerdőben a LOGO Ifjúsági szolgálat által szerezett játékos programon zárta a napot.

szemétgyűjtés
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek