Szombathelyiek az Országos Elsősegély-ismereti Verseny döntőjében

A pénteki és szombati budapesti eseményen a Bolyai Iskola csapata is részt vett. Két kategóriában, azaz általános- és középiskolások számára hirdették meg a versenyt, amelynek célja a diákok elsősegély-ismereti és egészségvédelmi tudásának fejlesztése, valamint balesetmegelőzési, tűzvédelmi területeket is érint. Az eddigi internetes fordulókban legjobban szereplő csapatok kaptak meghívást a hétvégi megmérettetésre. A legügyesebb tanulók értékes díjakat vehettek át, így számítástechnikai és elsősegélynyújtással kapcsolatos eszközöket, könyveket.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek