Budapesten lép fel Lady Gaga

Igaz, csak november 7-én. A nemzetközi popélet jelenleg legfelkapottabb énekesnője azután döntött az Európába való őszi visszatérés mellett, hogy a The Monster Ball névre keresztelt turnéja nem várt sikereket és jegyeladásokat produkált már eddig is. A Papp László Sportarénába szervezett koncertre a belépőkhöz elsőként a koncertszervező weboldalának regisztrált tagjai juthatnak hozzá, akik egyenként legfeljebb négy jegyet vásárolhatnak. Ezt követően két nappal később indul csak a teljes körű értékesítés. Lady Gaga első két albumából összesen több mint 12 millió fogyott világszerte, öt kislemezéből - Just Dance, Pokerface, Lovegame, Paparazzi, Bad Romance - pedig több mint 30 millió. MIndeközben ő az egyik legnagyobb nézettséget produkáló énekesnő a YouTube-on.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek