Mától három napon át fokozott sebességmérő akció indul Vas megyében is a gyorshajtók kiszűrésére. Felmérések szerint a sebességtúllépés Magyarországon a legelterjedtebb közlekedési szabályszegés és a legfőbb baleseti ok, a legtöbb halálos baleset is gyorshajtás miatt történik. Az ellenőrzés három napja alatt a vasi rendőrök valamennyi hagyományos és fix sebességmérő műszert működtetik, egyúttal ellenőrzik a gépjárművek műszaki állapotát is. A szabálysértések ügyében a szombathelyi székhelyű, országos hatáskörrel felruházott Közigazgatási Hatósági Szolgálat jár el.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!