Lezárult a Közbiztonsági Háló akció

A tavaly indított akciót az idén április 19. és 25. között ismételték meg a rendőrök Vas megyében. Az ellenőrzések során megyeszerte 272 dokumentált rendőri igazoltatás történt, 45 főt a helyszínen bírságoltak meg összesen 250.000 Ft értékben, 129 ittasság ellenőrzést hajtottak végre, ebből egy járművezető bizonyult ittasnak. 11 közlekedési szabálysértés miatt tettek feljelentést, 16 közigazgatási eljárás, illetve 3 fő ellen objektív felelősség hatálya alá tartozó feljelentés alapján indult eljárás.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek