A tavalyi árvíz után kisebb helyreállításokat kellett elvégezni a kőszegi Chernel kertben. A mintegy három millió forintból a szükséges munkákon kívül pár kisebb fejlesztést is meg tudtak valósítani a szakemberek. A kert beteg madarait bemutató röpdék és séta utak készültek el, de a látogató központ körüli parkban is át tudtak adni néhány interaktív játékot. Márkus Ferenc igazgató azt mondta, idén a programok sem fognak elmaradni a megújult környezetben. Idén is megünneplik például a madarak és fák napját.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!