Megszűnhet a szentgotthárdi kollégium

A hónap közepére eldőlhet a kollégium sorsa. A szentgotthárdi önkormányzat legutóbbi ülésén arról határozott, hogy a III. Béla Szakképző Iskola és kollégiummal kapcsolatban ismét át kell tekinteni a fenntartás és a finanszírozás mellett szóló érveket. A lehetőségek között szerepel a Feldbach-i iskolával való személyes kapcsolatfelvétel, az Oktatási Minisztériummal való egyeztetés a kollégium finanszírozásáról. Amennyiben május 15-ig nem sikerül a további fenntartás racionális feltételeit biztosítani, akkor a kollégiumot megszűntetik.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek