Akcióztak a rendőrök

A múlt héten is folytatódott a rendőrség Közbiztonsági Háló c. akciója. Vas megyében az ellenőrzések során - április 26. és május 2. között - 246 dokumentált rendőri igazoltatás történt, 3 főt értek tetten a rendőrök, 24 főt a helyszínen bírságoltak összesen 171.000 Ft értékben, 45 ittasság ellenőrzést hajtottak végre, ebből 2 járművezető bizonyult ittasnak. 10 közlekedési szabálysértés miatt tettek feljelentést, és 9 közigazgatási eljárás hatálya alá tartozó feljelentés alapján indult eljárás.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek