Vas megyei nyertesek a Zöld Béka pályázatán

A Vas és Zala megyei oktatási intézmények számára kiírt pályázaton a Rumi Többcélú Gyógypedagógiai Intézet 50 ezer forintot, a Hermann Ottó Szakközépiskola 45 ezer forintot, míg a Bercsényi Miklós Általános Iskola 25 ezer forintot nyert. A támogatás segítségével az iskolák és szervezetek környezetvédelmi nevelési programjaikat, ehhez kapcsolódó rendezvényeiket valósíthatják meg. A két megyéből beérkezett 42 pályázatból a bíráló bizottság 31-nek adott anyagi támogatást.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek