Osztrák és magyar munkaügyi szakemberek, szakigazgatási miniszterek, az EU foglalkoztatási képviselőinek részvételével kezdődik ma három napos konferencia Szombathelyen. A szakemberek arra keresik a választ, hogy a környezetvédelmi szempontok miatt átalakuló gazdaság és a foglalkoztatás között milyen összefüggések vannak, milyen intézkedések szükségesek. Az uniós előírások alapján az utóbbi időben a károsanyagot termelő iparágak folyamatosan visszaszorultak, ezzel együtt a foglalkoztatottak száma is csökkent. Az energiaigényes gazdaságot az úgynevezett környezetkímélőbb "zöld gazdaság" váltja fel, a munkavállalók új követelményekkel néznek szembe a munkaerőpiacon - tájékoztatott Kiss Ambrus a Nyugat-dunántúli Regionális Munkaügyi Központ főigazgatója.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!