A csütörtöki évadnyitó ünnepségen a szakemberek körbejárták a kertet, és Orbán Lajos, a Vasvári Erdészeti Igazgatóság vezetője rádiónknak elmondta, hogy a hónap közepére biztosan virágba borul a több száz féle rhdodenron. A májusi és júniusi hónapok számítanak főszezonnak a Jeli Arborétumban, ilyenkor minden nap nyitva tartanak, míg a többi hónapokban csak hétvégén látogatható a kert, ahol évente mintegy 40 ezren fordulnak meg. Az erdészet felkészülten várja az ideérkezőket, 4 millió forintból új burkolatot kapott az arborétumba vezető bekötőút, és továbbra is ingyenes parkoló várja az autóval érkezőket.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!