Szombaton a déli városrészben folytatódik a tavaszi lomtalanítás. Szombathely többi részén az elmúlt hónapokban már összeszedték a lakók által kitett háztartási hulladékokat. A hétvégén, szombaton reggel 7 óráig kell kihelyezni majd a feleslegessé vált holmikat, de a SZOVA felhívja a figyelmet, hogy a lomtalanítási akcióban elektronikai hulladékot ezúttal sem szállítanak el. A körmendi úti hulladékudvarban, amely ingyenesen áll a szombathelyiek rendelkezésére, a tönkrement háztartási berendezéseket is átveszik.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!