Júliusra elkészül a sárvári rehabilitációs központ

A tavaly júliusi alapkőletétel óta a terveknek megfelelően halad az építkezés a sárvári kórház területén. Az Európai Unió és a Magyar Állam 791 millió forintos támogatásával megvalósuló beruházás révén a régióban is egyedülálló rehabilitációs központ jön létre. A csaknem ezerötszáz négyzetméteres nyugati szárnyban, az egykori sebészet területén az ütemterv szerint februárban megtörtént a műszaki átadás. Ehhez kapcsolódik majd szervesen az ezerhatszáz négyzetméteres új rehabilitációs tömb, amely már szerkezetkész és az alsóbb szinteken már hozzáláttak a további szerelésekhez. Az új épületegyüttest várhatóan júliusban adják át.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek