Az ÖKO-Pannon Nonprofit Kft. és a SZOVA Zrt. szervezésében Szombathelyre érkezik ma az a szelektív hulladékgyűjtést népszerűsítő road show, ahol a gyerekek játékos formában ismerhetik meg a szelektíven gyűjtött hulladék újrahasznosításának folyamatát. A fiatalok az Aréna Savaria előtti téren délelőtt 10 órától délután 4 óráig megtudhatják azt is, hogyan tehetnek a szelektív gyűjtéssel minél többet a környezet védelmében, illetve játékos formában tapasztalhatják meg, miért fontos a hulladékok szelektív gyűjtése.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!