A szombathelyi középiskolában a mozgó kép és média ismeret osztályok tanulói az elmúlt év novemberében indították el az iskolarádiót. Az itt készült műsorokkal indultak a Diák Újságíró Egyesület decemberben kiírt pályázatán. A pénteki Országos Ifjúsági Sajtófesztiválon osztották ki a díjakat, valamint a fiatalok találkozhattak számos, országosan ismert tv-s és rádiós szakemberrel. - A diákok munkájának elismerése mellett szükség volna anyagi támogatásra is – kommentálta a díjat Boros Ferenc, a diákok tanára.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!