Mint ismert, az amúgy is nehéz sorsú Észak-Magyarországot természeti katasztrófa sújtja, s jelen helyzetben minden jó érzésű ember azt keresi, hogy miként is segíthetne a bajbajutottakon.
Észak-Magyarországi társszervezetei kérését követve a Szombathelyi Egyházmegyei Karitász azonnali fogyasztásra alkalmas tartós élelmiszert (konzervet, kekszet), továbbá ásványvizet gyűjt és küld a rászorulóknak. Az első teherautó péntek hajnalban kel majd útra, s hogy újabbak követhessék, szervezetünk a Szily János u. 20. szám alatti központi épületben reggel 8 órától 16 óráig gyűjti, várja az adományokat.
További információk: 30/9578-921, ill. 94/318-560