Külföldi hallgatók is részt vesznek azon a kurzuson, amelyet az Európai Hallgatók Egyesülete szervez május 21. és 23. között Szombathelyen. A rendezvény ideje alatt a különböző országokból érkező fiatalok a szombathelyi diákokkal együtt sajátíthatnak el ismereteket a többi között a pr, a projektmenedzsment, valamint a kül- és cserekapcsolatok tárgykörében német és angol nyelven egyaránt – számol be az egyetem hírlevele. A hallgatók mindemellett kirándulásokon, filmvetítéseken és multikulturális gasztroesten is részt vehetnek.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!