Határon átnyúló egészség- és turizmusfejlesztés

Vasváron tartották a nyitókonferenciáját annak az osztrák-magyar programnak, amelynek a középpontjában a természetgyógyászat áll. A konferencia védnöke Dr. Horváth István bécsi magyar nagykövet. A cél, hogy a Hegyháton létrehozzanak olyan helyeket, ahol gyógynövénykerteket alakítanak ki, valamint összekössék a turizmust az egészségmegőrzéssel. A Vasi Hegyhát Többcélú Kistérségi Társulás Uniós forrásból az osztrák illetve magyar úgynevezett Kneipp Szövetséggel közösen valósítja meg a pályázatot.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek