Az árvízkárosultaknak gyűjt a Vöröskereszt

Elsősorban tartós élelmiszert, fertőtlenítőszert gyűjt a Vöröskereszt Vas megyei szervezete – tudtuk meg Kenedli Csilla igazgatótól. Az adakozni szándékozók Szombathelyen minden nap 8-tól 16 óráig, illetve a területi irodákban délelőttönként adhatják le adományaikat, illetve érdeklődhetnek az akció feltételeiről. Az irodákban fellelhető számlaszámra pénzadományokat is várnak a szervezők. A Vöröskereszt munkatársai jövő hétvégén a Tescoban és a Plázában szerveznek egy nagyobb gyűjtést.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek