Átadták a felújított gencsi egészségházat

A fenntartó önkormányzat uniós támogatás segítségével valósította meg a 45 millió forint értékű beruházást. A felújításra azért volt szükség, mert az épület a minimum feltételeket már nem tudta biztosítani a megfelelő orvosi ellátáshoz. Most számítógépek segítik a dolgozók munkáját, valamint egy úgynevezett intelligens telefonhálózat áll az ügyfelek rendelkezésére. Megtörtént a teljes akadálymentesítés, felújították az elavult fűtésrendszert, háziorvosi, fogorvosi rendelő is helyet kapott az egészségházban. Bodorkós Ferenc polgármester rádiónknak elmondta: egy minden feltételnek eleget tevő, modern egészségügyi intézményt adhattak át a gencsieknek és környékbeleiknek.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek