Le kell töltenie az egy év tíz hónap börtönbüntetést annak a Vas megyei ügyvédnőnek, aki a nála letétbe helyezett 24,9 millió forintot elsikkasztotta; a Győri Ítélőtábla ugyanis csütörtökön elutasította a vádlott és ügyvédje fellebbezését – számol be a Népszava Online. A pénzből az ügyvédnő megbízója termőföldet akart vásárolni. A vádlott 2008 májusában vette át az összeget, amelyet saját célra - tartozása kiegyenlítésére - fordított. Megbízója hiába kérte vissza a pénzt, az ügyvéd azt nem tudta visszaadni, és hamis banki igazolást küldött a letétbe helyezett összeg visszautalásáról.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!