Többen jöttek idén a Nyugat – Dunántúlra, mint egy évvel korábban. Átlagosan három napot töltöttek Vas megyében mind a belföldi mind a külföldi turisták a januártól márciusig tartó időszakban. A régió öt legjelentősebb idegenforgalmi települése közül Hévíz a régiós forgalom több mint negyedét adta. Azonban a legnagyobb mértékű, mintegy 25 százalékos bővülés a büki és soproni szálláshelyeken volt. Vas megyében nem változtak a szálláshelyek árai az előző évhez képest, és több bevétele volt a szállodáknak, mint egy évvel korábban. A külföldiek közül a legtöbben Ausztriából illetve Németországból látogattak hozzánk.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!