Bemutatták Körmenden a MJUS cég új termálparkját

A közel 100 ezer négyzetméteren megépült beruházást ugyan még nem fejezték be teljesen, de az érdeklődők a hétvégén már megnézhették a mediterrán medencéket, és a szépségközpontot, az ezer fő befogadására alkalmas diszkó pedig már üzemel. A város vezetése reméli, hogy a beruházó olasz céggel hosszú távú együttműködést tudnak kialakítani. Bebes István polgármester kiemelte, hogy a termálpark megépítése komoly szerepet játszhat a helyi illetve a térségi turizmus fellendülésében.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek