Kezdődik a vakáció – tanévzárókat tartanak a szombathelyi iskolákban. Hatezer általános iskolás kapja meg a napokban az év végi bizonyítványát és indul nyári szünetre a vasi megyeszékhelyen. Közülük mintegy kilencszáz fiatal végleg elköszön az általános iskolától, hogy szeptemberben majd megkezdhesse középfokú tanulmányait. Majtcz Mária a városháza oktatási koordinátora elmondta, hogy ősszel 760 kis elsős ül majd be először az iskolapadba. A szombathelyi iskolákban egyébként az új tanévben bővül a nyelvi programok kínálata. A Váci Mihály Általános Iskolában német – magyar kéttannyelvű oktatást indítanak.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!