15 évet kapott a gyerekgyilkos anya

15 év fegyházra ítélte a Győri Ítélőtábla azt a szombathelyi nőt, aki férjével közösen gyilkolta meg egyéves kisfiúkat. A férj társtettesként 14 és fél év fegyházat kapott. Az Ítélőtábla ezzel jováhagyta a Vas Megyei Bíróság korábbi ítéletét.

A házaspár 2008 júliusában először fájdalomcsillapító gyógyszerrel akart végezni az egyéves Márkkal, végül az anya párnával fojtotta meg a kisfiút. Ezután mindketten öngyilkosságot kíséreltek meg, sikertelenül. A házaspár kilátástalan anyagi helyzetével indokolta tettét. Az ítélet jogerős.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Kapcsolódó cikkeink

Tragédia Szombathelyen – Búcsúlevelet is találtak

Tompa puffanást hallottak a szombathelyi Bolyai utcában lakók a játszótér felől, majd egy gyerek sikított. Szokványos játék hangjai is lehetett volna, ám ezúttal egy szörnyű tragédiát kísértek...

Hírek