Információink szerint nagy mennyiségű üzemanyag került a 86-os főútra, a szombathelyi elkerülőn, az ún. Körtésnél. A gázolaj egy teherautó leszakadt üzemanyagtartályából került az útra. Tűzoltók és a biztonság kedvéért mentők tartanak a helyszínre a mentesítéshez, ami teljes útzárral jár majd. A rendőrök a Körmend irányából közlekedőket a Rumi út és a 86-os számú főút lámpás kereszteződésében, illetőleg a város felől érkezőket a körforgalomban Táplánszentkereszt felé terelik.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!