Péntekig meghosszabbítja a MÁV a hőség miatti akcióit

A vasúttársaság szerdán, csütörtökön és pénteken a legmelegebb órákban, 11 és 17 óra között díjmentesen szolgáltatja ki a pótjegyeket az InterCity vonatokra, továbbá a pót- és helyjegyköteles vonatokra csak a helyjegyeket kell az utasoknak megfizetni. A hőség ideje alatt a tizenegy nagyobb vasútállomáson - köztük a szombathelyin is -, továbbá a közlekedő étkezőkocsikban ásványvizet biztosítanak a vonatok utasainak. A MÁV a hőség kapcsán hozott intézkedések további meghosszabbításáról a várható időjárás-előrejelzések függvényében pénteken hoz döntést.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek