Több vizet osztanak több helyszínen

A Vasivíz ZRt. tájékoztatása szerint a nagy hőség miatt az eddigi ingyenes ivóvízosztás helyszíneinek körét és időtartamát tovább bővítik az elkövetkezendő napokban. Így mától augusztus 28-ig, reggel 9.00 és este 20.00 óra között biztosítanak ivóvizet a járókelők számára Szombathelyen a Fő téren, a Thököly utcában, a Savaria téren, továbbá naponként változó helyszíneken, csütörtökön az Ady téren, pénteken a Domus Bevásárlóközpontnál, további kánikula esetén pedig hétfőn az Éhen Gyula téren. Emellett csütörtökön és pénteken a Körmendi Fő téren hűsíthetik magukat a járókelők ingyenes csapvízzel.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek