Az elmúlt évekhez hasonlóan 100, különböző méretű hulladékgyűjtőt helyezett ki a SZOVA Zrt. a Savaria Karnevál rendezvényeinek helyszínére, munkatársaik és munkagépeik naponta gondoskodtak a belváros tisztán tartásáról – számolt be rádiónknak Vörös Lajos egységvezető. A hulladék az elmúlt évek mennyiségétől eltérően kevesebb lett, ebbe valószínűleg a szombat esti vihar is közrejátszhatott. A napokban egyébként még zajlanak az utómunkálatok, a munkások az étkezdék után maradt zsíros burkolatokat tisztítják, várhatóan azonban a hét végére újra a megszokott formájában pompázhat a Fő tér.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!